Apie projektą

Pavadinimas: "Fotografija- daugiau nei kadras" ("Photography is more than a shot")
Pradžia:
liepos 31 d.
Pabaiga: rugpjūčio 7 d.
        Projektas  „Fotografija- daugiau nei kadras“ skirtas jauniems žmonėms (18-25metų), kurie nori pamatyti Europą kitomis akimis. Projekto dalyviai iš keturių šalių dirbs kasdien kartu, mokys vieni kitus ir mokysis patys, susipažins su kitomis kultūromis, aktyviai dalyvaus meninės veikloje, bus užimti neformaliu ugdymu. Dalyviai bus skatinami ieškoti sprendimų, remiantis netradiciniais, bet jiems patiems bei visuomenei priimtinais būdais. Projekto metu jauni žmonės bus skatinami būti aktyviais ir visuomeniškais, nelikti abejingi socialinėms problemoms – kiekviena projekto diena tai tarsi naujas iššūkis, juos įveikę, dalyviai nustebins patys save ir kitus, atras naujus požiūrius, naujus sprendimus.
   
        Projekto dalyviai susipažins su Lietuvos istorija ir tradicijomis, bei pristatys savo šalies ypatumus. Taip bus skatinamas Europos pažinimas, domėjimasis skirtingomis kultūromis bei kitų šalių tradicijomis, taip pat draugiškų ryšių palaikymas tarp aktyvaus Europos jaunimo. Taip pat ir organizacinės kompetencijos: tarptautinė komunikacija, komandinis darbas, tolerancija, skatins aktyvesnį tarpkultūrinį bendravimą ir bendradarbiavimą, puoselės toleranciją kitų kultūrų požiuriu, elgesio, gyvenimo būdo  ir vertybių atžvilgiu.

      
Tarptautinio projekto tema - fotografija. Jo metu dalyviai klausys įvairių paskaitų apie fotografijos meną, dalyvaus tam tikrose simuliacijose, užduotyse, dalinsis asmeniniais patarimais ir mokysis individualiai atskleisti fotografijos grožį.


Projekto programa:
Spausti paveiksliuką, norint padidinti